ANASAYFA VİZYONUMUZ SERTİFİKALARIMIZ UZMAN KADROMUZ REFERANSLARIMIZ FOTO GALERİ İLETİŞİM
"Harekete geçmeden önce eyleminiz ne kadar küçük olursa olsun, düşünün."
İş Sağlığı ve Güvenliği
Çevre Danışmanlığı
Enerji Danışmanlığı
Risk Analizi ve Değerlendirmesi
Eğitimlerimiz
Yönetim Sistemleri
E-BÜLTEN
E-bültenimize üye olun haberiniz olsun.
HABER & DUYURULAR
Seçim iş sağlığı ve güvenliği,  konularında uzman kadrosuyla hizmete başlamıştır.
GIDA SANAYİSİNDE İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ
Gıda Hijyen Servisleri
Hijyen Denetimleri
Gıda Hijyen Eğitimi
Gıda Şikayet Prosedürleri
Sağlık ve Güvenlik Hizmetleri
Yangın Risk Değerlendirmesi
İşbaşı Eğitimi
Risk Değerlendirmeleri
Güvenlik Denetimleri
Gıda Hijyen Danışmanlığı
SEÇİM Gıda Hijyen departmanı sizlere, yiyecek içecek konusundaki Gıda Hijyen Yönetmeliği doğrultusunda istenilen gıda hijyen düzeyine ulaşma konusunda yardımcı olacaktır. Artık bölgenizdeki Çevre Sağlık Müfettişlerinin sürpriz ziyaretlerinden korkmanıza gerek yok! Yiyecek İçecek faaliyetlerinizin sizleri, personelinizi ve değerli müşterilerinizi herhangi bir riske maruz bırakmaksızın güvenle sürdürülmesini sağlayacağız. Gıda hijyen ihtiyaçlarınız, yaşamınızı kolaylaştırmak için ihtiyaçlarınız doğrultusunda değerlendirilerek servislerimiz tarafından uygun hale getirilecektir.

SEÇİM, küçük ölçekli işletmelerin tam zamanlı sağlık ve güvenlik yöneticilerini istihdam ederken karşılaştıkları mali güçlüklerin ve ilgili yönetmelik gerekliliklerinin detaylarını takip etmede yaşadıkları zaman kısıtlamalarının farkındadır. Hijyen & sağlık ve güvenlikle ilgili çalışmalarınız için dış kaynaklardan yararlanmak, kanunlara uyarak, personel ilişkilerinizi düzenlemenin yanı sıra, kazalardan ötürü davalarla karşılaşma olasılığını da azaltmanın en ekonomik yoludur.

SEÇİM bünyesinde görev alan uzmanlar saygın restoranlarla mükemmel iş ilişkileri geliştirmiştir. Şirketimiz ihtiyacınız olan sağlık, güvenlik ve hijyen hizmetlerini sizlere tek bir paket halinde sunabilecek kapasitededir. SEÇİM, yiyecek içecek hizmetlerinin getirdiği stresin ve sektörün benzersiz gereksinimlerinin bilincindedir. İlk yıl, işletmenizin ihtiyaç duyduğu doküman tasnifine yönelik çalışmalar sürdürülür. İlerleyen zaman içerisinde ise personel, işleri bizzat üstlenmek üzere eğitilir ve şirketimiz danışmanlık görevini üstlenir. Bizler farklıyız, çünkü ihtiyaç duyulduğunda ekibinizin bir üyesi olarak sizlerle çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişim kurunuz.
detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın.
© 2010 Tüm Hakları Saklıdır - SEÇİM Şirketler Grubu info@secim.com.tr
web tasarımı grafikrim